NEUHĀUSL HUNAL

Architektura ztělesňuje hodnoty společnosti, a proto v našich návrzích usilujeme o přirozenost, racionalitu, pravdivost a střídmou krásu. Záměrně se neomezujeme typologií, měřítkem ani rozpočtem a navrhujeme cokoli od kuchyně po náměstí. Smysluplnost projektu a otevřená komunikace jsou zásadními předpoklady pro úspěšnou spolupráci.

Architektura je komplexní, promyšlená struktura i proces tvorby prostředí. Její smysl a potenciál výrazně přesahují pouhý vzhled. Naším cílem je využít tento potenciál na 100%. Bez ohledu na to, zda se jedná o návrh interiéru, stavby či urbánní struktury, zabýváme se kromě samotné konstrukce také nehmotnými vztahy a významy, díky nimž mohou vznikat poetické prostory, příjemná místa a inovativní funkční řešení.

Respektujeme konkrétní okolnosti projektu, pečlivě analyzujeme situace i jejich řešení a procházíme přitom nespočet slepých uliček, abychom dosáhli ideálního výsledku. Intenzivně se věnujeme architektonickým soutěžím a zůstáváme ve střehu. Jsme aktivní i mimo navrhování. Píšeme, učíme a především organizujeme nejlepší architektonickou soutěž pro studenty v prostoru bývalého Československa. Ať už děláme cokoli, zakládáme si na kvalitě, poctivosti a nezávislosti.