Zabýváme se veškerými typy zadání, ovšem vždy s důrazem na promyšlený koncept a dotažené detaily. Navrhujeme novostavby, interiéry i rekonstrukce – od konzultace záměru přes ideové studie, zpracování kompletní projektové dokumentace až po uvedení do provozu.

Dokončení díla po všech stránkách je pro nás prioritou a mnohdy to znamená, že navrhujeme také nábytek, svítidla či jiné prvky na míru danému prostoru. Dbáme na vzájemný přehled o všech fázích projektu, protože kvalitní komunikace je zásadní pro oboustranně ideální výsledek. Součástí naší práce může být také prověření a formulace samotného zadání.

Superstudio je architektonicko-urbanistická soutěž, kterou pořádáme od roku 2011. Odehrává se během 24 hodin v Praze, Bratislavě, Brně, Ostravě, Košicích a Liberci současně a každoročně se jí účastní stovky vysokoškolských studentů. Nejlepší týmy prezentují své projekty před odbornou porotou a veřejností v rámci celostátního finále.

David (*1988) vystudoval s vyznamenáním architekturu na Fakultě stavební ČVUT a mezinárodní obchod na Fakultě mezinárodních vztahů VŠE, kde se zabýval urbánní ekonomií. Absolvoval studijní stáž na School of Architecture v Adelaide a pracovní stáž ve studiu Düttmann + Kleymann Architekten v Berlíně. Píše o architektuře a souvisejících tématech pro Bigg Boss. Působí jako asistent v ateliéru Jaroslava Wertiga na mezinárodní vysoké škole ARCHIP.

Matěj (*1989) absolvoval Fakultu architektury ČVUT v Praze. Diplomoval v ateliéru Tomáše Novotného, Jakuba Koňaty a Tomáše Zmeka. Během studií prošel mimo jiné ateliéry Jana Sedláka, Petra Suskeho či Zdeňka Rothbauera. Po ukončení studia se začal plně věnovat společné praxi a organizaci Superstudia.

NH-foto